Посольство Росії відповіло на жорстку статтю глави МЗС Великої Британії про анексію Криму | Київ.Info

Посольство Росії відповіло на жорстку статтю глави МЗС Великої Британії про анексію Криму

Посольство Росії в Лондоні опублікувало відповідь на жорстку статтю глави МЗС Великої Британії Бориса Джонсона, приурочену до четвертої річниці анексії Криму.

Коментуючи заяву Джонсона про те, що Росія порушила зобов’язання поважати кордони України, взяті при підписанні Будапештського меморандуму, посольство заявило, що “втрата Україною територіальної цілісності стала результатом складних внутрішніх процесів і демократичного рішення народу Криму”.

“Ми ніколи не підписувалися під тим, щоб змушувати якийсь регіон України залишатися в складі цієї країни всупереч волі його населення”, – заявили в посольстві.

А на вимогу Джонсона виконати Мінські угоди, в посольстві заявили, що “ці угоди були укладені між Києвом, Донецьком і Луганськом, а не з Москвою”.

“Саме зазначені три сторони повинні втілювати домовленості в життя через прямий діалог”, – сказано в заяві.

Нагадаємо, у своїй статті міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон підвів підсумки чотирирічної анексії Криму з боку Росії, жорстко розкритикувавши Москву.

Росія анексувала Крим на початку 2014 року після військового вторгнення на півострів і проведення там невизнаного світовим співтовариством референдуму.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook