Потужна CRM для виробництва на основі BAS – Київ Інфо

Потужна CRM для виробництва на основі BAS

Управлінський облік на всіх етапах: від закупівлі матеріалів до збуту готової продукції, разом з BAS виробництво.

Цифровізація виробництва

Створюйте техкарти для збирання та розбирання виробів. Можливості BAF дозволяють додавати їх у виробничі завдання. Контролюйте виконання етапів до завершення робіт.

Слідкуйте за часом виготовлення продукції у виробництві «на склад» та під замовлення. Аналізуйте статистику за дільницями та видами виробів. Забезпечте прозорість виробничого процесу.

Управління вартістю

Розраховуйте собівартість готової продукції з урахуванням вартості матеріалів та витрат на виробництво. Списуйте сировину після завершення кожного етапу.

Податкова звітність – контролюйте та знижуйте обсяг незавершеного виробництва. Виявляйте брак вчасно, виключіть перевитрату матеріалів та підвищуйте рентабельність продукції.

Автоматизація та гнучкість

Використовуйте техкарти: опишіть один раз, з чого складається ваша продукція, та вказуйте лише кількість готових виробів під час виробництва. Створюйте виробничі замовлення із замовлень покупців.

Керуйте виробничими процесами. Налаштуйте свої ланцюжки етапів. Змінюйте на ходу плани за матеріалами для виробництва унікальних та нетипових товарів. Враховуйте заміну компонентів, передбачених техкартою.

Приймайте рішення щодо виробництва на основі статистики продажів. Враховуйте планову собівартість до початку робіт. Додайте кілька видів продукції в одне виробниче завдання, плануйте роботу за змінами чи тижнями, розставляйте пріоритети та фіксуйте зміни з урахуванням нових замовлень.

Постачання та складський облік

Слідкуйте за залишками на складі та купуйте матеріали вчасно. Звіряйте залишки сировини із замовленнями у виробництві. Контролюйте внутрішні переміщення різними підрозділами. Вказуйте адресу осередку з матеріалами під час приймання або відвантаження. 

Вказуйте модифікації для виробів, які відрізняються за параметрами, наприклад, за кольорами або розмірами. Ведіть облік за партіями та серійними номерами.

Плануйте закупівлі з урахуванням наявності матеріалів на складі та резервів. Створюйте замовлення постачальникам безпосередньо з виробничих замовлень. Заготовляйте напівфабрикати для багатопереробного виробництва.

Інтеграція по API – об’єднайте роботу всіх систем в одному інтерфейсі. Використовуйте експорт у сторонні програми, під’єднайте програми для роботи з інтернет-магазином, маркетплейсами, соцмережами та онлайн-замовленнями.

Адаптуйте систему під процеси без програмування. Налаштуйте права користувачів. Додайте власні друковані форми для замовлення на виробництво, техоперацію та інші документи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com