Позачергові вибори до Верховної Ради не потрібні, – політолог | Київ.Info

Позачергові вибори до Верховної Ради не потрібні, – політолог

Позачергові вибори до Верховної Ради не треба проводити, хоч і є великий рівень недовіри як до парламенту, так і до будь-якої інституції. Про це заявив голова Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу, співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход в ефірі телеканалу ZIK, – повідомляє PRпортал.

“У мене до парламенту дуже багато питань. Я сам родом з Луцька, де два роки вже немає міського голови. Парламент мав призачити вибори ще влітку 2017 року, але досі не призначив. Чи можна робити ці вибори зараз? На мою думку, це не потрібно, адже навіть Президент не використав можливості співпраці із цим парламентом. І на порядку денному є декілька законів, які можна ще ухвалити”, – зазначив Михайло Наход.

“Говорили сьогодні в ефірі телеканалу ЗІК про підстави для розпуску парламенту, можливість чи необхідність позачергових виборів та вплив Коломойського на кадрову політику новообраного Президента. Довелось нагадати про відповідальність Верховної Ради за непризначення дочасних виборів міського голови Луцька”, – написав експерт після ефіру на своїй сторінці у Фейсбук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Oblivki

Від Giraff


Від NovostimiraМи в Facebook