Прем'єр-міністр запевнив, що уряд думає про економічні наслідки карантину - Київ.Info

Прем’єр-міністр запевнив, що уряд думає про економічні наслідки карантину

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль опублікував звернення до українців.

Україна веде перемовини з країнами та міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання допомоги в умовах розповсюдження коронавірусу. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму відеозверненні опублікованому в Telegram.

За його словами, уряд зібрав найкращих експертів, науковців, бізнесменів для розробки плану підтримки економіки.

Окрім того, Шмигаль наголосив, що українці мають «адаптуватись до нових реалій, жертвувати звичками на якийсь час, пристосовуватись до нових правил поведінки»,  хоча і буде важко, але «доведеться відмовитись від багатьох звичних речей».

«Обставини, в яких опинилась Україна та й увесь світ, змінюють наше життя. Ми маємо адаптуватись до нових реалій, жертвувати звичками на якийсь час, пристосовуватись до нових правил поведінки.

За таких умов Уряд розуміє, що не може не думати про економічні наслідки. Ми ведемо перемовини з країнами та міжнародними фінансовими організаціями щодо отримання допомоги. Ми створюємо Стабілізаційний фонд. Ми зібрали найкращих експертів, науковців, бізнесменів й розробляємо план підтримки економіки.

Так, буде важко. Так, доведеться відмовитись від багатьох звичних речей. Але спільними зусиллями ми без сумніву здолаємо коронавірус!», — сказав Прем’єр-міністр.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com