Президент Бразилії наклав вето на закон про обовʼязкове носіння масок | Київ.Info

Президент Бразилії наклав вето на закон про обовʼязкове носіння масок

Президент Бразилії Жаїр Болсонару наклав вето на закон про обовʼязкове носіння масок в громадських місцях. Про це повідомляє BBC.

Проте президент залишає масочний режим в автобусах і таксі.

Болсонару відмовляється визнавати серйозність спалаху COVID-19 у Бразилії — нещодавно він назвав коронавірус «легкою застудою».

Вето президента ще може скасувати Національний конгрес Бразилії.

23 червня суд зобовʼязав його носити маску у громадських місцях столичного федерального округу, а також у самому місті Бразиліа. У разі порушення голові держави, а також іншим чиновникам, загрожує штраф у 2 000 реалів, що становить близько $390. Цю суму вони повинні будуть заплатити за кожен день порушення заборони.

  • Бразилія станом на зараз займає друге місце в світі після США за кількістю хворих на коронавірус — понад 1,5 мільйонаУ Бразилії кількість випадків коронавірусу перевищила 1 мільйон підтверджених випадків захворювання. Жертвами COVID-19 у країні стали майже 52 тисячі осібБразилія другою у світі перетнула позначку у 50 тисяч жертв коронавірусу.
  • При цьому в Бразилії, попри розпал пандемії, послабили карантин.
  • Муніципальна похоронна служба найбільшого мегаполісу Бразилії Сан-Пауло прийняла рішення звільнити місця на кладовищах для жертв коронавірусу. На кладовищах будуть , які померли не менше ніж три роки тому.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook