Пробки в Києві: На яких вулицях і мостах ускладнено рух (карта) - Київ.Info

Пробки в Києві: На яких вулицях і мостах ускладнено рух (карта)

Рух ускладнено на всіх мостах і на ряді вулиць Києва

У Києві сьогодні утворилися значні затори на дорогах міста. Ускладнено рух транспорту і на мостах. Про це свідчать дані Google Maps.

Так, рух ускладнено на всіх мостах – Північному, Південному, Дарницькому, Патона і Метро – ускладнено в напрямку правого берега.

На правому березі Києва затори утворилися на Набережно-Хрещатицькій, Набережно-Рибальській, Новокостянтинівській вулицях, на проспекті Степана Бандери, Героїв Сталінграда, вулицях Семена Скляренка, Кирилівській, Олени Теліги.

Ускладнено рух проспектом Перемоги, Повітрофлотським проспектом, вулицею Дегтярівською, Січових Стрільців, Жилянською, Володимирським узвозом, проспектами Любомира Гузара, Леся Курбаса, Валерія Лобановського, Голосіївським проспектом. У заторах стоїть Наддніпрянське шосе.

На Лівому березі ускладнення руху помітні в бік правого берега проспектом Миколи Бажана, Дарницьким шосе, проспектом Соборності, Броварським проспектом, проспектом Романа Шухевича.

Затори утворилися на проспекті Визволителів, вулицях Миропільській, Братиславській, Анни Ахматової.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com