«Професійне жюрі» Євробачення цьогоріч розчарувало – Київ.Info

«Професійне жюрі» Євробачення цьогоріч розчарувало

Авжеж, український гурт Go-A Band опинився у топ-5. Але об’єктивно це геть неадекватний результат для їхнього потужного виступу. І виною тому саме недолуге голосування більшої частини так званого «професійного жюрі» конкурсу.

І це стосується не лише України.

Ціла низка конкурсантів була недооцінена жюрі, натомість деякі були сильно переоцінені й не мали б опинитися навіть у першій десятці. Проте, саме України ця несправедливість стосувалася найбільше – розрив між сумарною кількістю балів від жюрі та від глядачів у випадку України був найбільшим серед усіх конкурсантів – 170 балів різниці!

За оцінками жюрі Україна опинилася на 9-му місці, натомість глядачі поставили нас на 2-е!

На картинці можна побачити, як голосували різні країни за український виступ: червона цифра – оцінка глядачів, синя – жюрі, цифра на прапорі – сума двох вищезазначених.

Ось кілька найскравіших прикладів:

  • жюрі з Польщі та Франції не дали Україні ЖОДНОГО балу, натомість польські та французькі глядачі поставили Україні максимальну оцінку – по 12 балів;
  • Італія, Ізраїль – глядачі дали по 12 балів, жюрі відповідно 1 та 4;
  • Фінляндія, Чехія, Румунія – глядачі по 10, жюрі – 0.
  • Австралія – глядачі 10, жюрі 5;
  • глядачі ще 12-тьох країн дали Україні бали від 8 до 4, в той час як жюрі тих самих країн не дало нам ЖОДНОГО балу тощо.

Слід також відзначити, що найбільш об‘єктивними виявилися жюрі Литви та Бельгії, де високі оцінки професіоналів повністю співпали з кількістю балів від глядачів.

Популярність серед людей світу сучасної версії традиційної української веснянки, якій налічується понад 1000 (!) років, підтверджується також кількістю переглядів виступів Go_A у півфіналі та фіналі на YouTube-каналі Євробачення, де ми перебуваємо у топі з великим відривом від решти конкурсантів. Не дивно, що український виступ потрапив у тренди YouTube десятків країн у ці дні.

Також важко було не помітити чи підробити щиру й потужну реакцію глядачів у залі та журналістів у прес-центрі конкурсу, особливо у порівнянні з реакцією на більшість інших номерів…Таким чином виступ України став найбільш недооціненим з боку жюрі і лише шалена підтримка глядачів більшості країн-учасниць дозволило таки Україні прорватися в топ.

По справедливості, зважаючи на вищенаведені факти, Україна мала б зайняти якщо не перше, то вже точно друге місце цього року.

Навіть переможці цьогорічного Євробачення – італійський гурт Måneskin – на фінальній прес-конференції на питання про їхнього улюбленого конкурсанта в один голос назвали саме Україну. До речі, самі переможні італійці також отримали відносно мало максимальних балів від жюрі, і дуже показово, що українські судді (одні з небагатьох) відзначили їхній виступ на 12, що каже про те, що як раз українське жюрі було більш об‘єктивним, ніж жюрі більшості країн.

(Українські глядачі, між іншим, також дали Італії максимальний бал). Так чи інакше, перша повністю україномовна пісня в історї Євробачення наробила багато галасу (чи то пак – шуму) й завдяки таланту та майстерності гурту, й особливо його вокалістки Kate Pavlenko, потужно увійшла у музичний та культурний простір Європи та всього світу! І то лише початок! Адже гурт має значний та якісний творчий доробок й поза Євробаченням, з яким я закликаю всіх ознайомитися, якщо ви досі цього не зробили.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com