Профільний комітет рекомендував ВР ухвалити у 2-му читанні законопроект про гральний бізнес | Київ.Info

Профільний комітет рекомендував ВР ухвалити у 2-му читанні законопроект про гральний бізнес

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроект №2285-д “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”.

Як передає кореспондент агентства, за відповідне рішення проголосував 21 член комітету на засіданні в середу, двоє – проти. При цьому члени комітету від фракції “Голос” Ярослав Железняк і Галина Васильченко заявили, що залишають засідання комітету на знак протесту.

“Щойно ми з Ярославом Железняком покинули засідання комітету через те, що була проголосована процедура, згідно з якою ми не мали можливості відстояти свої важливі правки”, – написала Васильченко на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, “Голос” наполягав на наступних правках: передбачити гральні автомати лише в п’ятизіркових готелях (редакція законопроекту до другого читання містить пропозицію дозволити їх у трьох- і чотиризіркових), обмеження кількості ігрових автоматів ыз урахуванням чисельності населення.

“Ця норма була ухвалена в першому читанні. Але увага – вона просто зникла до другого читання. Ми хотіли її повернути. Зникла норма, яка не дає змогу розміщувати ігрові автомати (навіть у готелях) ближче, ніж за 500 м від дошкільних закладів освіти, шкіл, дитячих розважальних центрів”, – зазначила Васильченко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com