Програма приватизації в Україні на 2020 рік буде представлена у Давосі | Київ.Info

Програма приватизації в Україні на 2020 рік буде представлена у Давосі

Давос-2020 стане початком масштабного залучення інвестицій та road show для потенційних інвесторів.

Голова Фонду Дмитро Сенниченко представить інвестиційні проекти та програму приватизації в Україні – 2020 на Всесвітньому економічному форумі. Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.

За словами голови ФДМУ, для України Давоський форум стане важливим та символічним стартом року великих інвестицій-2020.

«Маємо підтвердити реальними діями високу довіру та відповідно високі очікування українського суспільства. 2020 рік повинен стати проривним для залучення інвестицій в Україну. Ми змінили підходи: ніяких вибіркових преференцій для будь-яких груп впливу, правила єдині для всіх», – зазначив Сенниченко.

Для Фонду державного майна Давос-2020 стане початком масштабного залучення інвестицій та роуд-шоу, де потенційним інвесторам будуть продемонстровані можливості для інвестування в Україну, а також найбільш перспективні проекти для капіталовкладень, переконані у ФДМУ.

Як раніше писав Mind, уряд затвердив перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати. Проєкт передбачає збереження за державою мінімум 50% + 1 акції цих підприємств.

Нагадаємо: нещодавно уряд передав низку підприємств зі сфери управління Міністерства інфраструктури до сфери управління Фонду державного майна у зв’язку  з їх майбутньою приватизацією.

Серед гостей Давосу-2020, який триватиме з 21 по 24 січня, буде і президент США Дональд Трамп. Очікується, що президент США та Грета Тунберг зійдуться у кліматичному поєдинку, адже цьогорічний Всесвітній економічний форум буде присвячений кліматичній кризі.

Mind також писав, що президент Володимир Зеленський планує взяти участь у Всесвітньому економічному форумі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com