Прокурор, який закрив справу Роттердам+, провалив співбесіду на свою ж посаду - Київ.Info

Прокурор, який закрив справу Роттердам+, провалив співбесіду на свою ж посаду

Виконувач обов’язків начальника п’ятого відділу прокурорів антикорупційної прокуратури Денис Демків не пройшов співбесіду з конкурсною комісією на посаду повноцінного начальника цього ж відділу.

Про це повідомив журналіст Олег Новіков.

Саме Денис Демків як новий старший прокурор закрив справу Роттердам+.

Член конкурсної комісії Драго Кос запитав у Демківа, як він так швидко ухвалив рішення про закриття справи, нібито за 5 днів, коли там 100 томів і купа інших матеріалів. Прокурор пояснив, що детективи НАБУ скинули йому скан-копії матеріалів і там було більше 5 днів. До того ж, на його думку, у справі не так багато документів, необхідних для ухвалення рішення про закриття справи.

Демків уточнив, що він вважає, що НКРЕКП не порушила дискреційні повноваження; у справі не встановлено збитків і нібито у справі закінчилися строки досудового розслідування. Прокурор назвав рішення про закриття законним і обґрунтованим.

Втім комісія не віддала жодного голосу за його проходження далі.

Нагадаємо, 20 травня новий старший групи прокурорів Денис Демків у справі “Роттердам+” вирішив її закрити вчетверте. Національне антикорупційне бюро пообіцяло оскаржити це рішення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com