Проїзд у київському метро може подорожчати до 20 гривень вже з лютого - Київ.Info

Проїзд у київському метро може подорожчати до 20 гривень вже з лютого

Подорожчання пов’язане зі зниженням пасажиропотоку в столичному метрополітені

У лютому влада Києва планує переглянути питання подорожчання проїзду в громадському транспорті. Ціна на проїзд може зрости до 16-20 гривень. Про це повідомив виконавчий директор Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко в інтерв’ю газеті “Вести”.

За його словами, зростання тарифу на проїзд пов’язане з тим, що через пандемію коронавірусу пасажиропотік скоротився і дохід від перевезень зменшився.

“Вони взяли на себе багато фінансових зобов’язань, перед тим же ЄБРР, для отримання нових автобусів. І, я думаю, вони готові до підвищення, але чекають, коли першими зважаться маршрутники”, – пояснив Павленко про бажання влади підвищити тариф на громадський транспорт – автобуси, тролейбуси і метро.

У той же час джерела в столичній владі заявили, що тарифи поки планують тримати в “узді”, так як це питання “дуже великої політики”.

“Зараз обговорюють тариф на рівні 16-20 грн. Але ця тема слизька, ніхто її вголос не озвучить крім мера. А йому це невигідно. Принаймні, до виборів, про які всі говорять – позачергових парламентських або навіть президентських, заявку на які вже зробив Кличко”, – сказало джерело.

Він також додав, що найближчим часом ніхто на цей непопулярний крок не піде, транспорт дотуватимуть, а з держбюджету продовжать компенсувати проїзд пільговиків. Але що буде в другій половині року – невідомо. Транспорт через локдауну зазнає дуже великих збитків.

Раніше в Київській міській раді виключили підвищення цін за проїзд у маршрутках до лютого і в комунальному міському транспорті – до квітня 2021 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві продовжили пільговий проїзд у громадському транспорті для немісцевих до 1 липня 2021 року.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com