При Міненергетики запрацював проектний офіс із кібербезпеки | Київ.Info

При Міненергетики запрацював проектний офіс із кібербезпеки

При Міністерстві енергетики України запрацював Проектний офіс з кібербезпеки. Відповідний наказ підписала в.о. міністра енергетики Ольга Буславець.

“При Міністерстві енергетики запрацював Проектний офіс з кібербезпеки. В.о. міністра енергетики Ольга Буславець підписала наказ щодо створення Проектного офісу з кібербезпеки для секторальної координації та залучення міжнародної технічної допомоги”, – йдеться в повідомленні.

Як вказано, це перший крок, який “свідчить про серйозність ініціатив та намірів Міненерго щодо втілення плану короткострокових заходів для підвищення рівня стійкості кібербезпеки критичної інфраструктури енергетичного сектору”.

“Для співпраці та партнерства з Проектним офісом запрошуються експерти у сфері кібербезпеки, представники громадських та експертних організацій, а також представники міжнародних компаній, які зможуть поділитися досвідом та надати технічну підтримку”, – зазначили у міністерстві.

Там також нагадали, що перша зустріч підгрупи з кібербезпеки Секторальної робочої групи енергетичного сектору України Міністерства енергетики України відбулася 11 серпня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook