Приватбанк пояснив причину блокування рахунків - Київ.Info

Приватбанк пояснив причину блокування рахунків

Приватбанк освідчився з приводу блокування клієнтських рахунків. Почалося все з обурення користувача з приводу актуалізації даних, які останнім часом почастішали. Чоловік змушений був двічі оновлювати інформацію про себе протягом невеликого проміжку часу.

Подробиці

Чоловік обурився необхідністю повторного візиту до відділення через 3 місяці після першого і звинуватив співробітників фінінститута в небажанні пошукати результати минулої актуалізації.

У завершальній частині скарги клієнт звинуватив приватівців в спробі позбавити його засобів до існування і «видавити» на територію ЛДНР.

Служба підтримки Приватбанк нагадала клієнту про наявність норми про обов’язкову актуалізацію в законодавстві України. Перечитати цей захоплюючий діалог в оригіналі можна в доданому нижче скріншоті.

Клієнт «Приватбанку» звинуватив співробітників фінустанови в спробі «видавити» його на територію ЛДНР

Нагадаємо, що останнім часом «Приватбанк» регулярно вплутується в сумнівні історії. Найрезонансніші з них – звинувачення в продажу персональних даних клієнтів «на сторону», спроби стягнути кредити з людей, які їх не брали, «наїзди» диванних колекторів фінінститутів на неповнолітніх і т.д. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com