ПриватБанк вирішив поміняти правила і ціни для клієнтів: що зміниться - Київ.Info

ПриватБанк вирішив поміняти правила і ціни для клієнтів: що зміниться

З 1 квітня ПриватБанк поміняє тарифні плани для своїх клієнтів. Зміни торкнуться найпопулярніших пропозицій фінустанови.

Як пояснюють в самому ПриватБанку, нові тарифи розроблені в першу чергу для того, щоб адаптувати вартість обслуговування відповідно до потреб бізнес-клієнтів.

Далі банківські представники стверджують, що будуть знижені тарифи на послуги, якими найчастіше користуються клієнти. Так, зменшиться вартість платежів в інші банки, знижена вартість персональних карток для бізнес-клієнтів, і так далі. При цьому в бізнес-тарифах буде запроваджена комісійна плата за так зване нецільове використання – тобто за перекази між фізичними особами-користувачами послуг ПриватБанку.

Всього банк назвав чотири основних зміни, які користувачі його послуг точно відзначать по достоїнству:

  • Вартість платежів в інші банки знижена в три рази.
  • Плата за щомісячне обслуговування повністю скасовується.
  • Знижено вартість карток для бізнесу.
  • Введено послуги персонального банкіра та консьєрж-сервісу.

На даний момент користувачі послуг ПриватБанку можуть спокійно поміняти свій тарифний план через додаток “Приват24 для бізнесу”. Якщо вони цього не зроблять в найближчі дні, то першого квітня їм за замовчуванням буде підключений новий пакет “Бізнес Старт”. У Приватбанку запевняють, що його можна буде в будь-який час змінити на інший.

Також повідомляється, що галузеві пакети послуг, такі як “ІТ Expert”, “ОСББ” “Комунальні лікарні” і “Для благодійних організацій”, в яких діють спеціальні тарифи, залишаться без змін.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com