ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення" - Київ.Info

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: “Викликало хвилю обурення”

Жителі міста Копичинці залишилися без відділення ПриватБанку. Люди страждають через закриття точки, працівники банку радять проводити всі операції онлайн.

Про це йде мова у скарзі, розміщеній на сайті Мінфін.

ПриватБанк має суперечливе реноме серед українців. Щоправда, мало хто заперечував, що неймовірно розповсюджена мережа відділень робить цей банк одним із найдоступніших у країні. На жаль, нині наглядова рада банку вирішила провести курс мінімізації відділень і подальшого розвитку послуг онлайн, а також збільшення кількості банкоматів і терміналів.

Житель Копичинців, обурений закриттям філії, залишив достатньо конкретний опис-скаргу:

“ПриватБанк взяв курс на тотальне скорочення відділень по всій Україні. Зокрема сьогодні (5.03.2021) було закрито відділення у м. Копичинці, Тернопільської області. Що викликало хвилю обурення і занепокоєння у більшості жителів міста. м. Копичинці розташоване на міжнародній автомагістралі Е-85 (М-19), тому послугами відділення мали можливість користувалося як гості міста з різних куточків держави так і жителі Копичинецької, та сусідніх громад.

Відділення надавало якісні послуги, а у самому відділенні було завжди людно.

В західному управлінні закриття мотивують ніби то нерентабельністю відділення, хоча жодних підтверджуючи документів надити не можуть. Мовляв, курс на скорочення таких відділень був затверджений наглядової радою Привату, і ніяк вплинути на це необдумане рішення можливості немає…

Закриття спричиняє незручності багатьом клієнтам банку, а особливо людям літнього віку, котрим важко користуватися онлайн сервісами…

Приват, за підсумками 2020 р став найприбутковішим банком України, то невже відділення, котра працювало з 2005 року раптом стало тягарем.

Коли у 2016, банк було рефінансовано з держбюджету, фактично грошима платників податків, котрі і є клієнтами банку. То, тепер до думки цих платників, ніхто не прислухається…”

Скріншот Мінфін

На цю скаргу було надано офіційну відповідь: банк ще раз пояснив, що проводить політику скорочення відділень і порадив користувач користуватися Приват24, де є завжди можливість отримати консультацію і пояснення працівників.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com