ПУТІН ХОЧЕ ПЕРЕОБРАТИСЯ НА ПОСАДУ ЗА РАХУНОК КРИМУ – ЯЦЕНЮК | Київ.Info

ПУТІН ХОЧЕ ПЕРЕОБРАТИСЯ НА ПОСАДУ ЗА РАХУНОК КРИМУ – ЯЦЕНЮК

Політик попросив американців надати цьому належну оцінку.

Україна закликала США висловитись щодо незаконних виборів президента Росії в Криму
вибори президента Росії відбудуться 18 березня в день четвертої річниці анексії Криму. Володимир Путін може поїхати голосувати за себе саме на окуповану українську територію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це має нагадати російським виборцям про його начебто “повернення” Криму до Росії та підвищити власний рівень підтримки, а також стимулювати виборчу активність на самому окупованому півострові.

Вітчизняні ж політики наголошують на незаконності проведення російських виборів на визнаній світом українській території. Лідер партії “Народний фронт”, екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час візиту до США навіть закликав американців ретельно дослідити цю ситуацію та надати їй належну оцінку. “Путін хоче бути перепризначеним президентом завдяки голосам українців на території Автономної Республіки Крим. Ми очікуєм на жорстку реакцію з боку наших західних партнерів і з боку американців щодо того, що вибори на українській території можуть проводитись тільки по відношенню до президента України, а не до президента Росії”, – заявив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook