Путін об’єднав українців – Порошенко – Київ Інфо

Путін об’єднав українців – Порошенко

Петро Порошенко під час параду на День Незалежності Президент Петро Порошенко відзначив роль агресивних дій Росії у консолідації українського суспільства.

Президент Петро Порошенко заявив, що агресивні дії Росії, зокрема, її лідера Володимира Путіна, певною мірою сприяли консолідації українського суспільства. Про це він заявив в інтерв’ю Financial Times.

За словами українського президента, дії Росії не змогли відвернути українців від підтримки прозахідного курсу держави.

Так, відповідаючи на питання, чи українське суспільство втомилося від війни, Порошенко сказав: «Ви можете показати мені націю, яка щаслива під час війни – ні, це просто неможливо. Це дуже серйозне випробування на єдність нашої країни … Але ми єдині і сильні, як ніколи раніше. Знаєте чому? Через Путіна … Я пишаюсь своєю країною, тому що, незважаючи на всі зусилля Путіна, ми маємо більш ніж 70 відсотків підтримки інтеграції [в Європейський Союз] та більш ніж 54 відсотка підтримки трансатлантичної інтеграції».

Нагадаємо, президент Петро Порошенко попередив, що прозахідні реформи в Україні знаходяться під загрозою через наближення президентських та парламентських виборів, та, на його думку, російське втручання в кампанію.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook