Путін посилає на Донбас елітний спецназ – Бутусов | Київ.Info

Путін посилає на Донбас елітний спецназ – Бутусов

Юрій Бутусов нагадав на своїй сторінці в «Фейсбук», що Савік Шустер спочатку свого політичного ток-шоу показав фрагмент відеозапису, яку добули бійці 93-ї бригади. За словами журналіста, на записи зображена група російського спецназу, яка прибула на Донбас, щоб вистежувати і знищувати українських військових.

Бутусов підкреслив, що до цих пір цей відеозапис не прокоментував ні Володимир Зеленський, ні хто-небудь з вищого керівництва країни. Президент України реально ховається від відповідальності за долі підлеглих йому бійців, хоча вони продовжують гинути, поки глава держави розповідає українцям про світ, який він нібито побачив в очах Путіна.

На фронті гинуть бійці, які відрізали для себе будь-які компроміси з Росією, і готові пожертвувати життям, щоб Україна стала дійсно незалежною, а в тилу люди намагаються домовитися з ворогом. Тим часом Путін посилає на Донбас елітний спецназ, оскільки ніякі «ополченці» насправді воювати проти України не можуть. Там воює регулярна армія РФ, а «ополченці» – це так, театральна постановка, фікція.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook