Путін зруйнував Мінські угоди паспортизацією жителів ОРДЛО – Клімкін - Київ.Info

Путін зруйнував Мінські угоди паспортизацією жителів ОРДЛО – Клімкін

Президент Росії Володимир Путін зруйнував Мінські угоди паспортизацією жителів окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це заявив колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Путін зруйнував Мінські угоди своєю паспортизацією. Я постійно на цьому наголошую. На цій основі нам потрібна нова стратегія. І на цій основі нам потрібен новий підхід до окупованого Донбасу. Ніщо інше не працює», – сказав Клімкін в ефірі програми «Суботнє інтерв’ю».

Він припускає, якщо президент США Джо Байден з президентом Росії Володимиром Путіним домовляються, що продовжується реалізація Мінських домовленостей, росіяни «піднімуть це на щит» і скажуть: «бачите, ну Байден за, ну давайте, ось наш сценарій».

«За «нашим» сценарієм російські громадяни інкорпоруються в Україну. Це руйнує українську державність. Це 100% руйнує! І реально нас нікуди не веде. І реалізується путінський найкращий сценарій – України немає», – вважає Клімкін.

На початку травня Міністерство внутрішніх справ Росії повідомило, що за два роки Росія видала за спрощеною системою понад 527 тисяч паспортів жителям сходу України.

У травні 2019 року Путін підписав указ, який дозволив у спрощеному порядку видавати російські паспорти жителям контрольованої російськими гібридними силами частини Донбасу. МЗС України висловило протест у зв’язку з цим рішенням і вимагало, щоб такі документи не визнавалися іноземними державами. Частина країн ЄС оголосила, що підтримує Україну, і ці документи не визнаватиме.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com