Путіна можна змусити віддати Україні Крим і окуповані частини Донбасу | Київ.Info

Путіна можна змусити віддати Україні Крим і окуповані частини Донбасу

Путін може змусити відступитися. До цього його можуть змусити США і інші країни світу, які мають для цього всі можливості. Більш докладно про це в ефірі «Обозу» розповів керівник фонду Stop Inform Terror Герман Обухів. Згідно з його словами, пакет економічних обмежень відносно Москви, який не так давно був введений Конгресом США, є досить серйозним кроком до введення самого забійного пакета.

Згідно зі словами експерта, влада Російської Федерації можна змусити віддати Україні і Кримський півострів, і тимчасово окуповані райони Луганської та Донецької областей. Він зазначив: «Якщо в Москві будуть бачити, що все валиться, вони можуть придумати будь-який привід віддати Крим. Це майстри пропаганди. Вони промили мізки 70-80% росіян. І точно так само за місяць вони можуть промити мізки і по Криму».

Крім того, він додав: «А з Донбасу піти взагалі не питання. Там одні бандити. Якщо підуть російські війська, підуть куратори, то за тиждень там все складеться. Єдине, що залишиться розорене простір».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com