Радник Порошенка відхрещується від скандальної заяви про ворогів народу | Київ.Info

Радник Порошенка відхрещується від скандальної заяви про ворогів народу

Об’єктивно критикувати владу – потрібно, і ті, хто це робить, а тим паче – пропонує вирішення проблем, зовсім не є ворогами народу.

Про це радник президента Юрій Бірюков написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

“Пост був про зруйновану частину країни, про те, хто віддав наказ на руйнування частини нашої країни, про край прірви. Але тригери і перекручена реальність деяких наших ЗМІ і зрадофілов спрацювали за ключовими словами. Так, я дійсно вважаю зрадофілов ворогами нашої країни. Критика влади = зрадофілія? Ні, зовсім ні. Об’єктивно критикувати владу – потрібно! Зрадофіл не критикує”, – написав Бірюков.

За його словами, зрадофіл, живучи у спотвореній реальності, радіє проблем держави, любить знаходити проблеми держави – це для нього можливість поглумитися над станом країни і її проблемами.

“А вже якщо хтось з об’єктивних критиків влади це сприйняв на свій рахунок – що ж, дійсно у таких щиро прошу вибачення. Не про вас”, – додав Бірюков.

Додамо, 25 березня Бірюков написав пост, в якому назвав ворогами тих, “які щиро кричать про зраду і звинувачують у всіх проблемах саме керівництво України, скромно обходячи увагою країну-сусідку”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com