Рахівські депутати проголосували за імпічмент Порошенка та відставку Луценка. Москаль лютує | Київ.Info

Рахівські депутати проголосували за імпічмент Порошенка та відставку Луценка. Москаль лютує

Рахівська міська рада звернулася до Верховної Ради України з вимогою звільнення Авакова, Луценка та імпічменту Порошенка.

Рахівські депутати прийняв рішення, у якому вимагають звільнити міністра МВС України Арсена Авакова,  Генпрокурора України Юрія Луценка та розглянути питання щодо дострокового припинення повноважень Президента України Петра Порошенка шляхом імпічменту.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль швидко відреагував на дане рішення Рахівської міськради.

– Такі рішення – не компетенція місцевих рад, які мають діяти тільки у відповідності до закону «Про місцеве самоврядування в Україні», – заявив Москаль.

Він додав, що оскаржить рішення Рахівської міської ради з вимогами про імпічмент президента в Закарпатському окружному адміністративному суді.

— Те, що це рішення буде скасоване судом, у мене жодних сумнівів немає. Після цього особисто я ініціюю перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міськради й призначення позачергових виборів, – наголосив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com