Рахманін пояснив, чому Голос не підтримав закон про ринок землі у першому читанні | Київ.Info

Рахманін пояснив, чому Голос не підтримав закон про ринок землі у першому читанні

Голова парламентської фракції партії Голос Сергій Рахманін в інтерв’ю журналу НВ пояснив, чому його політсила не голосувала за законопроект про ринок землі у першому читанні, хоча підтримує його введення.

Рахманін наголосив, що Голос категорично не влаштовував законопроект про ринок землі в тому вигляді, в якому він був винесений на перше читання в Раді.

«В нас у програмі записано, що ми виступаємо за ринок землі, але при дотриманні деяких умов. Ці умови означають, що ми дбаємо про те, щоб розкриття ринку землі в першу чергу працювало на інтереси дрібних і середніх фермерів», — пояснив він.

За словами Рахманіна, у Голосу була низка зауважень, які стосувалися концентрації землі в одних руках, обмежень на купівлю землі для спекулянтів, для представників країни-агресора, а також питань ціноутворення.

«Будуть ці правки враховані чи ні, стане визначальним для нас (при голосуванні у другому читанні – ред.)», — заявив він.

Голова фракції Голосу зазначив, що законопроект можна було б підтримати у першому читанні, якби він був концептуально вірний і потребував невеликої корекції.

«На жаль, законопроект про землю не такий», — сказав він.

Рахманін додав, що «за вагою і глибиною» законопроект про землю можна порівняти зі змінами в Конституції.

Нагадаємо, законопроект № 2178−10 про введення в Україні ринку землі в першому читанні народні депутати ухвалили 13 листопада 2019 року.

28 грудня парламентський Комітет з питань аграрної та земельної політики розглянув усі правки до другого читання відповідного проекту закону і рекомендував його до прийняття.

Голова парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія прогнозував, що у другому читанні за законопроект можуть проголосувати на початку лютого.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com