Рано радіти: в Кабміні залишили колишню ціну на газ, але є один нюанс – Київ Інфо

Рано радіти: в Кабміні залишили колишню ціну на газ, але є один нюанс

Ціна газу для постачання населенню залишиться на колишньому рівні.

Стало відомо, що Кабінет Міністрів України продовжив до 27 жовтня 2018 року дію постанови №187 про покладення спеціальних зобов’язань на Національну акціонерну компанію “Нафтогаз України” та обласні газопостачальні компанії забезпечувати населення та підприємства теплокомуненерго (ТКЕ) природним газом без зміни попередньої ціни.

Згідно з інформацією, відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу, 17 жовтня.

Це означає, що ціна газу для постачання населенню і ТКЕ до 27 жовтня залишиться на колишньому рівні – 4 942 гривень за тис. куб. м, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ та інших зборів – 6 958 гривень за тис. куб. м.

Раніше голова Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Оксана Кривенко заявляла, що про нові тарифи на опалення українці можуть почути вже через місяць після того, як уряд встановить нову ціну на блакитне паливо.

“Як тільки буде нова ціна газу від Кабміну, ми ініціюємо процедуру перегляду тарифів на тепло і теплопостачання. З урахуванням відкритого обговорення, через місяць, нові тарифи будуть встановлені”, – сказала вона.

Чиновниця також додала, що у разі ухвалення Кабміном рішення про підвищення ціни на газ у жовтні, то питання про підвищення тарифів на тепло і гаряче водопостачання можуть розглянути у листопаді і вони, швидше за все, будуть діяти з першого дня зими.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook