“Расизму в Україні не місце”: У “слуг” жорстко відреагували на провокацію Беленюка – Київ.Info

“Расизму в Україні не місце”: У “слуг” жорстко відреагували на провокацію Беленюка

У політичній партії “Слуга народу” на тлі провокації олімпійського чемпіона та народного депутата Жана Беленюка категорично засудили використання будь-якої форми дискримінації та агресії – за ознакою раси чи будь-якою іншою.

Патріотичність того чи іншого громадянина не вимірюється його кольором шкіри, статтю, етнічним походженням чи місцем проживання.

Про це йдеться в офіційній заяві політсили.

“Вважаємо, що подібний інцидент – один із проявів мови ненависті. Їх вже третій рік поспіль на різних комунікаційних майданчиках, зокрема у соцмережах, культивують політичні опоненти, що не звикли цивілізовано та конструктивно вести дискусії”, – наголосили “слуги”.

У партії нагадали також, що одним із пунктів її передвиборчої програми було запровадження гуманітарної політики, яка сприятиме культурному, громадянському та духовному об’єднанню українців, а також захисту прав людини та основоположних свобод.

“Ми беззастережно дотримувалися, дотримуємося і будемо дотримуватися цієї політики. У подальшому використовуватимемо всі законодавчі та виконавчі важелі впливу, щоб не допустити в українському суспільстві проявів расизму та ксенофобії. А порушники – отримуватимуть суворе покарання. Таким ганебним явищам у нашій багатонаціональній та багатокультурній державі не місце”, – йдеться у заяві.

Крім того, “Слуга народу” закликала українське суспільство не толерувати використання брудних технологій у політиці та засуджувати їхнє використання.

Водночас від Національної поліції України партія вимагає в найкоротші терміни встановити особи нападників та притягти їх до відповідальності.

Нагадаємо, дещо раніше український борець, олімпійський чемпіон і народний депутат від “Слуги народу” Жан Беленюк повідомив, що його намагалися спровокувати на конфлікт у центрі міста Києва.

Згодом у поліції повідомили, що відомості про подію, яка трапилася з Беленюком, були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за статтею 161 Кримінального кодексу України – порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події, а також причетних до неї осіб.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com