Разумков: наразі жодних рішень щодо складу майбутнього Кабміну немає | Київ.Info

Разумков: наразі жодних рішень щодо складу майбутнього Кабміну немає

Голова Підготовчої депутатської групи, новообраний народний депутат від партії “Слуга народу” Дмитро Разумков відмовився коментувати можливість призначення на посади в уряд кандидатур, про які повідомляли ЗМІ.

Голова Підготовчої депутатської групи, новообраний народний депутат від партії “Слуга народу” Дмитро Разумков сподівається, що на початку своєї роботи Верховна Рада дев’ятого скликання призначить новий уряд.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на брифінгу. Разумков нагадав, що рішення щодо кандидатури прем’єр-міністра ухвалюватиме ВР дев’ятого скликання.

“Я сподіваюся, що це відбудеться найближчим часом після початку роботи нашої Верховної Ради”, – наголосив Разумков.

Відповідаючи на запитання щодо призначення заступника керівника Офісу президента Олексія Гончарука прем’єр-міністром, а главу МВС Арсена Авакова – віце-прем’єр-міністром, Разумков зауважив, що жодних рішень фракцій з цього питання не було, тому вважає некоректним коментувати ці питання.

За його словами, про кандидатури на посади в уряд можна буде говорити лише після консультацій з фракціями. На уточнювальне запитання, чи є конкретні рішення щодо Гончарука та Авакова, Разумков відповів: “Є пропозиції, є бачення”, але рішень немає.

“Я думаю, що сьогодні буду не досить коректно виглядати, якщо я почну розповідати без позиції майбутньої фракції партії “Слуга народу”, – додав він.

Як повідомлялося, урочисте засідання Верховної Ради з нагоди складення присяги новообраними народними депутатами розпочнеться 29 серпня о 10.00, а відкриття першої сесії парламенту дев’ятого скликання – о 13.00.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook