Резніков про формулу Штайнмаєра: там немає “зради”, це фантастичний документ – Київ Інфо

Резніков про формулу Штайнмаєра: там немає “зради”, це фантастичний документ

Так звана формула Штайнмаєра, яка регламентує проведення виборів на окупованому Донбасі та передачу контролю над територією Україні, є фантастичним документом. У ньому немає жодної “зради”.

Про це заявив віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

На його думку, формула Штайнмаєра є фантастичним документом.

“У нас ще відразу почалася зрада по формулі Штайнмаєра. Але знаєте, уважно проаналізувавши, можу сказати – там немає жодної зради, це фантастичний документ, просто супер”, – зазначив Резніков.

Він уточнив, що в Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, яке займається моніторингом виборів, стверджують, що спочатку мають приїхати на запрошення уряду з оціночною місією. Паралельно в ОРДЛО працювали б офіцери з безпеки, які оцінювали б наскільки безпечна ситуація для виборів і спостерігачів.

Після чого спостерігачі запитали б два листи від України із запрошенням місії на вибори з відповідним мандатом і гарантіями безпеки. А безпеку мають гарантувати міністр внутрішніх справ і прем’єр-міністр.

“А тепер скажіть мені, будь ласка, а як ми це прогарантуємо, якщо не буде контролю над кордоном, не буде з безпеки менеджмент організований, не буде роззброєння, демілітаризації і так далі? Тому формула Штайнмаєра – чудова формула”, – додав Резніков.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com