Roshen провела в Києві корпоратив з українськими та світовими зірками – Київ Інфо

Roshen провела в Києві корпоратив з українськими та світовими зірками

Компанія серйозно витратилася на вечірку на честь свого дня народження.

15 вересня в Лісниках під Києвом в елітному кінному клубі Equides відбувся фестиваль Roshen Music Fest, присвячений 22-річчю корпорації Roshen, яка належить президенту Петру Порошенку, повідомляє Страна.

На корпоратив, проведений для менеджерів корпорації з України та зарубіжжя, запросили зірку української сцени Монатика, світову знаменитість співачку LP, і італійського виконавця в стилі соул Маріо Біонді.

Організатори постаралися зробити захід закритим, не дивлячись на статус фестивалю.

За словами очевидців, подивитися на подію прийшло багато людей, для яких організували фуршетний стіл, зони для фото і танцпол.

“Формат вечірки: фуршет, а потім танці. До речі, всього на фестивалі поставили три сцени, де виступали артисти. Незважаючи на побоювання співробітників Roshen, всі анонсовані артисти приїхали”, – розповіли очевидці.

З приводу концертної програми, на сцені виступали поп-рок-колектив The Maneken, британські рокери The Blossoms, італієць Маріо Біонді і артисти дрібнішого масштабу. О 20:00 на головну сцену вийшов Монатік, о 21:30 – LP, близько 23:00 останнім на сцену вийшов The Maneken, якому не пощастило, оскільки більшість гостей до кінця його шоу вирішили поїхати додому.

Зазначимо що виступ Монатика зазвичай коштує близько 25-30 тисяч доларів, виступ LP стартує від 50 тисяч доларів. Артисти калібру The Maneken беруть за свій виступ від 5 тисяч, групи рівня The Blossoms – від 10-15 тисяч доларів.

Зазначимо, що на наступний день після корпоративу численні українські шанувальники співачки LP (Лаура Перголіцці) відчули себе ображеними через те, що приїзд артистки світового масштабу приховали від очей громадськості.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook