Російська мова у Раді: у «Слузі народу» відреагували на ініціативу Бужанського - Київ.Info

Російська мова у Раді: у «Слузі народу» відреагували на ініціативу Бужанського

Заступниця голови фракції «Слуга народу» виступила за те, щоб мовою пленарних засідань і засідань комітетів була українська мова.

У фракції «Слуга народу» прокоментували ідею свого нардепа Максима Бужанського дозволити виступи у Верховній Раді російською мовою.

Заступниця голови фракції Євгенія Кравчук наголосила, що цей законопроект ще не обговорювався на засіданні депутатів від «Слуги народу»

«Усі законопроекти, які стосуються роботи Верховної Ради, а особливо такі суперечливі, повинні спочатку отримати підтримку 70% голосів фракції, щоб мати підтримку в залі. Поки ми не обговорювали цю ініціативу. В цілому ми вважаємо, що офіційна комунікація осіб, які здійснюють публічну владу, повинна відбуватися державною мовою», – цитує Кравчук «РБК-Україна».

Нардеп виступила за те, щоб мовою пленарних засідань і засідань комітетів була українська мова.

А поза своїх повноважень або під час спілкування безпосередньо з виборцями нардепи можуть використовувати будь-яку мову.

Нагадаємо, депутати Верховної Ради Максим Бужанський (фракція «Слуга народу») і Олег Волошин (фракція «Опозиційна платформа – За життя») пропонують парламенту використовувати російську та інші мови національних меншин у ході парламентських слухань та пленарних засідань.

Як відомо, 16 липня 2019 року набув чинності закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Документом передбачено, що українська мова є обов’язковою у всіх сферах публічного життя.

Як повідомлялося, відома письменниця Лариса Ніцой написала, що у Кремлі вирішили, раз всюди звучить російська мова – то Україна їхня земля.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com