Росія перетнула всі можливі червоні лінії – екс-держсекретар США – Київ Інфо

Росія перетнула всі можливі червоні лінії – екс-держсекретар США

Для США і Європейського Союзу важливо продовжувати політику санкцій і тиску на Росію, переконана Кондоліза Райс, екс-радник президента США з питань безпеки і 66-й державний секретар США. Про це вона заявила в інтерв’ю журналу Новое Время, коментуючи питання про те, як довго ще буде Росія “тестувати межі дозволеного” – з урахуванням агресії в Україні та застосування нервово-паралітичної речовини Новачок у британському Солсбері.

“Я вважаю, що ці межі вже перейдено, – підкреслила Райс. – На щастя, ми з нашими європейськими союзниками змогли домовитися про колективні санкції проти Росії у відповідь на анексію Криму і дії на Донбасі. І, я думаю, важливо продовжувати”.

Зокрема, додала екс-Держсекретар США, важливо знайти спосіб “відмовитися від російського газу і Північного потоку”, будівництво якого вона назвала “не дуже хорошою ідеєю”.

Райс також зазначила, що в контексті стримування Росії необхідною є і підтримка української армії з боку країн Заходу, зокрема США.

“У цьому плані я підтримую озброєння українських військових, підтримую дислокацію добре озброєних батальйонів НАТО у Польщі та країнах Балтії. Російський уряд уже перетнув усі можливі червоні лінії та заслуговує адекватної відповіді”, – резюмувала вона.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook