Росія відвела лише десяту частину військ від кордону України – Київ Інфо

Росія відвела лише десяту частину військ від кордону України

Україна в ОБСЄ закликає РФ визнати свою роль як сторони конфлікту і почати змістовні мирні переговори.

Росія відвела від кордону з Україною і з ТОТУ Крим лише 12 тисяч з перекинутих раніше більш ніж 100 тисяч військових, заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ.

“Збереження пильної уваги міжнародної спільноти до ситуації уздовж українсько-російського державного кордону є критично важливим для запобігання подальшій ескалації ситуації з боку Росії. Незважаючи на зроблені російськими чиновниками заяви, було відведено лише незначну кількість російських військ, не більше 12 тис. з перекинутих понад 100 тис.”, – зазначив Цимбалюк.

Раніше лідери країн “Великої сімки” вже закликали Росію відвести свої війська і техніку від кордону з Україною і з тимчасово окупованого Криму, нагадав український спікер в ОБСЄ.

За його словами, РФ нарешті слід визнати свою роль як сторони конфлікту і почати змістовні мирні переговори.

  • В кінці березня – початку квітня РФ зосередила на кордоні з Україною і в окупованому Криму угруповання чисельністю понад 100 тис. Військових, чим викликала занепокоєння Києва та західних партнерів.
  • Пізніше Росія оголосила про відведення військ під приводом “успішного завершення навчань”. Однак вона зберігає значну військову присутність на кордоні і на тимчасово окупованих територіях України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com