«Роттердам+» – це такий же символ корупції, як Межигір’я, – Лещенко | Київ.Info

«Роттердам+» – це такий же символ корупції, як Межигір’я, – Лещенко

Не можна всю країну пошити у дурні і вважати людей ідіотами. Адже вугілля, яке начебто приїхало Роттердаму, насправді возили або з окупованих територій, або з шахт Рината Ахметова.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Сергій Лещенко.

У Національному антикорупційному бюро вже давно існує провадження щодо схем розрахунку ціни за вугілля «Роттердам+», там навіть намагалися зробити виїмки документів і отримати доступ до фінансових банківських таємниць, але отримували відмови від «наших чесних судів», – сказав Лещенко.

Він вважає, що схема «Роттердам+» ще багато років буде нагадувати Порошенкові про себе.

«У моєму розумінні «Роттердам+» – це такий самий синонім корупції в часи Порошенка, як було Межигір’я за Януковича. Швидше за все, ще багато років йому це повертатиметься як бумеранг. Тому що не можна всю країну пошити у дурні і вважати людей ідіотами. Коли ти платиш за вугілля, яке начебто приїхало Роттердаму, а насправді або з окупованих територій, або з шахт Рината Ахметова. Відповідно платиться відповідний надприбуток, який зберігається в самих постачальників вугілля», – вважає гість.

Тому справа є в НАБУ, а на якому етапі, знає слідчий, але через неодноразові перешкоди в проведенні слідчих дій, чим це закінчиться наразі невідомо.

«Сподіваюсь, що ми про це дізнаємося до виборів. Власне кажучи, на це сподівається і Президент, тому він хоче з НАБУ «порішати» ще до виборів, щоб там не створювали йому проблем при переобранні на другий термін», – наголосив Лещенко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com