Розслідування авіакатастрофи МАУ може тривати 5 років | Київ.Info

Розслідування авіакатастрофи МАУ може тривати 5 років

Розслідування катастрофи літака МАУ біля Тегерана може тривати від 5 років. Однак основну роль у тривалості справи грає позиція іранської сторони.
Якщо до розслідування авіакатастрофи МАУ в Ірані залучать міжнародні суди, справа триватиме щонайменше 5 років. Про це заявив заступник глави МЗС Євген Єнін.

“Я точно не хотів би називати будь-яких часових орієнтирів, хоча чудово розумію, що суспільство чекає результат на вчора”, – наголосив Єнін.

За його словами, все залежить від політичної волі іранської сторони. Окрім цього, чиновник додав, що зазвичай процес розслідування таких справ триває до 2 років.

Українська сторона намагається змусити Іран виплатити компенсації сім’ям загиблих, а також авіакомпанії МАУ. Проте в Ірані заявляли, що грошей МАУ не платитимуть, тому що літак був застрахований в європейських компаніях.

Нагадаємо, що вранці 8 січня над Тегераном іранські військові збили український рейсовий літак. У результаті трагедії загинули 176 людей, серед них 11 українців.

Чорні скриньки розшифрували тільки серез пів року, у Франції. Виявилось, літак був збитий під час ракетної атаки.

В Ірані затримали 6 підозрюваних у збитті літака, однак 3 з них вийшли під заставу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com