Ризик повномасштабної війни Росії з Україною все ще залишається | Київ.Info

Ризик повномасштабної війни Росії з Україною все ще залишається

Введення Росією військ в Білорусь загрожує для України різними негативними сценаріями, які стосуються не тільки ймовірних бойових дій, а й ударом по економічній стабільності. Таку думку висловив глава МЗС України Дмитро Кулеба, відповідаючи на питання про ймовірність повномасштабної війни Росії з Україною як наслідок поточної політичної ситуації в Білорусі.
Журналіст видання торкнувся в бесіді з Міністром “гарячу” тему — повномасштабна війна Росією з Україною. Питання було пов’язане з політичною ситуацією в Білорусі, де народне повстання з кожним днем залишає чинному президенту Олександру Лукашенку все менше шансів затриматися на чолі держави.

Дмитро Кулеба зазначив, що для України показовим є трагічний 2014 рік, коли Росія вдерлася на територію України, анексувавши Крим і спровокувавши на сході країни збройний конфлікт, який триває вже 6 років. Тепер, якщо ситуація в Білорусі призведе до ведення російських “миротворців”, і північна частина кордону України опиниться під загрозою.

“2014 рік навчив нас, що може бути все. Будь-яке ослаблення суверенітету Білорусі негативно впливає на безпеку України. Будь-яке зміцнення позицій Росії в Білорусі — це зростання загроз для нас. Це та економічні ризики, коли можна впливати на постачання товарів промисловості в Україні. І безпеки-використання білоруського кордону для операцій. Величезний кордон України з Білоруссю не повинен перетворитися на місце для безтурботної прогулянки російських спецслужб або армії”, – зазначив Кулеба.

Раніше Кулеба повідомив, що в разі втручання РФ у внутрішню політику Білорусі, до влади може прийти людина, підконтрольна Кремлю. А це створить додаткову загрозу для України вже з боку кордону з Білоруссю.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com