СААКАШВІЛІ НЕ ВІДПОВІДАЄ ПОСАДІ ВІЦЕПРЕМ’ЄРА З РЕФОРМ – ВЕРЕЩУК | Київ.Info

СААКАШВІЛІ НЕ ВІДПОВІДАЄ ПОСАДІ ВІЦЕПРЕМ’ЄРА З РЕФОРМ – ВЕРЕЩУК

Посада віцепрем’єра з реформ, на яку номінують Міхеїла Саакашвілі, йому не підходить.

Про це в інтерв’ю журналістці та ведучій Даші Счастливій заявила народна депутатка фракції “Слуга народу” Ірина Верещук.

“Я думаю, що та посада, на яку номінують Міхеїла Саакашвілі, йому не підходить. Пан Саакашвілі уявляє, що це буде, власне, співпраця з МВФ і дерегуляція. Це його слова і його цитата. Це точно не відповідає зазначеній категорії посад. Це точно не відповідає віцепрем’єру з питань реформ. Але, крім того, на запитання моїх колег щодо медицини, щодо освіти, тієї ж митниці він розлого відповідав. Я так розумію, в програмі його бачення є також по тих питаннях”, – сказала Верещук.

Нагадаємо, що усі судові рішення, винесені у Грузії, стосовно колишнього президента Грузії й ексголови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі, дійсні й на території України.

Також, прем’єрміністр Грузії Георгій Гахарія наголосив, що призначення Саакашвілі на високу посаду в Україні “категорично неприйнятно”, оскільки він засуджений у Грузії.

Крім того, голова фракції владної в Грузії партії “Грузинська мрія” Раті Іонатамішвілі не виключив ускладнення дипломатичних відносин з Україною в разі, якщо колишнього президента Грузії Міхаеїла Саакашвілі призначать віцепрем’єр-міністром українського уряду.

Раніше з’явилась інформація, що Міністерство закордонних справ Грузії відкликало свого посла з України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com