Садовий про обвинувачення ГПУ до Савченко: “Це приниження України” | Київ.Info

Садовий про обвинувачення ГПУ до Савченко: “Це приниження України”

Лідер “Самопомочі” на з’їзді політсили оголосив про намір брати участь у парламентських та президентських виборах.

Ситуація, що розгорнулася навколо Надії Савченко, і заяви Генерального прокурора України Юрія Луценка є приниженням України. Про це в коментарі UA1 заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

“Те, що відбувається, є великим приниженням України. Ми хочемо знати правду, а тому потрібно провести розслідування”, – сказав Садовий.

Під час з’їзду об’єднання “Самопоміч” її лідер Садовий зробив заяву про наміри партії брати участь у наступних парламентських та президентських виборах. При цьому Садовий різко засудив нинішню політичну систему Порошенка.

“Аби державний апарат вірно служив господарю, йому дали картбланш – кожному по шматочку. Коли хтось виявляє спротив, система визначає його як чужорідний об’єкт і позбавляється від нього. Ця система з легкістю засуджує мера Скадовська за придбану на кілька сотен гривень фарбу, і не помічає мільярдних розтрачань бюджету”, – сказав мер Львова.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com