Що відомо про нового командувача ООС | Київ.Info

Що відомо про нового командувача ООС

Президент України Володимир Зеленський призначив командувачем Об’єднаних сил на Донбасі Володимира Кравченка.

Він замінив на посаді генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

Володимир Кравченко обіймав посаду заступника начальника штабу оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних сил України.

Підрозділи під його командуванням займаються безпекою військово-сухопутної зони “Північ” — Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва. Тут базуються 1 танкова бригада, 28-а, 30-а, 72-а механізовані бригади, 26 артилерійська бригада, 58 мотопіхотна бригада та 63 єгерська бригада. Також є 54 розвідувальний батальйон та 1129 зенітний полк. Крім цього, різні підрозділи забезпечення та спеціального призначення.

Генерал командував в період з травня по листопад 2018-го року оперативно-тактичним угрупуванням “Північ” в районі проведення операції Об’єднаних сил. Відповідав за лінію зіткнення у Луганській області та на Світлодарській дузі в Донецькій області.

Генерал Кравченко під час виступу в прес-центрі штабу ООС

Звання генерал-лейтенанта Кравченко отримав у 2018 році.

Згідно з декларацією за 2018 рік, Володимир Кравченко отримав 455 тис. грн заробітної плати за основним місцем роботи.

Його дружина задекларувала 104 тис. грн зарплатні і працює у військовій частині А1624 на Чернігівщині (134-й окремий батальйон охорони та обслуговування. – Gazeta.ua) і входить до складу оперативно-тактичного угруповання “Північ”. Пара зберігає 340 тис. грн на рахунках у різних банках та 80 тис. грн готівки.

Також Кравченко має Mersedes Benz 1998 року випуску. Задекларував квартиру у місті Володимир-Волинський Волинської області, яку придбав у 2007 році.

В 2017 році отримав земельну ділянку поблизу Чернігова.

Генерал Олександр Сирський командував ООС з 6 травня 2019 року. Тепер його призначили командувачем Сухопутних військ Збройних сил України.

Він зайняв посаду замість генерал-полковника Сергія Попка.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook