Сенатор США Кеннеді підготував законопроект про заборону членам сім’ї конгресменів мати бізнес в Україні | Київ.Info

Сенатор США Кеннеді підготував законопроект про заборону членам сім’ї конгресменів мати бізнес в Україні

Причиною написання такого законопроекту став нещодавній скандал з Байденом і Україною.

Сенатор США Джон Кеннеді повідомив, що подасть закон про заборону найближчим родичам високопоставлених політичних чиновників США отримувати прибуток в Україні. Про це пише kennedy.senate.gov.

Зокрема, його законопроект забороняє сім’ї члена Сенату, Палати представників, кабінету президента, віце-президента і президента виконувати обов’язки консультанта, співробітника, незалежного підрядника, члена ради директорів або володіти 5% чи більше в будь-якій організації, яка веде бізнес в Україні або з Україною. Близькі родичі включають батьків, братів і сестер, а також дітей.

«Уряд України історично корумпований, і це один із способів впливу Росії. Важко зрозуміти, кому вірити або чому довіряти, хоча я сподіваюся, що президент Зеленський намітить новий, більш етичний курс. Старші члени нашого уряду не повинні бути з цим пов’язані або розглядатися як частина цієї поведінки. Це шкодить Америці, і це шкодить добрим людям України, яких американський народ підтримує. Мій законопроект усуне будь-які прояви невідповідності або потенційного конфлікту інтересів для будь-якого найближчого родича високопосадовця Сполучених Штатів. Кращий спосіб протистояти спокусі – правильне виховання, сильний набір цінностей і жорсткі закони», – сказав сенатор Кеннеді.

Ці слова Кеннеді викликали низку критичних заяв з боку членів Сенату та Палати представників США, за повідомленням msnbc.com.

«Як надзвичайно конкретно. Республіканець з Луїзіани не переймається тим, що члени сім’ї чиновників працюють в приватному секторі в будь-якій країні, крім України», – зазначив член Палати представників Джим Джордан.

За його словами, немає великої загадки, що стоїть за цим маленьким трюком.

«Кеннеді грає в гру, розробляючи законопроект, призначений для того, щоб завдати удару колишньому віце-президенту Джо Байдену. Сенатор не переймається тим, що члени сім’ї чиновників отримують вигоду від іноземної роботи в цілому – Кеннеді, наприклад, не оприлюднював законодавство, яке може вплинути на дорослих дітей Дональда Трампа і на підприємство, від якого президент все ще отримує прибуток, – але депутат Республіканської партії зосередився на тому, щоб оприлюдники якусь обнобоку точку зору про ведучого кандидата в президенти від демократів», – наголосив Джордан.

Він додав, що має бути принциповим те, що люди не повинні отримувати вигоду зі своїх зв’язків.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Загрузка...

Ми в Facebook