Сенцов про “план Штайнмаєра”: Україну поки ніхто не зраджував | Київ.Info

Сенцов про “план Штайнмаєра”: Україну поки ніхто не зраджував

Сенцов запевнив, що у разі, якщо відбудеться зрада інтересів України він перший піде до Банкової.

Звільнений з російського полону український режисер Олег Сенцов прокоментував “план Штайнмаєра” та висловив свою позицію щодо нього.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку Facebook режисера.

Олег Сенцов на своїй сторінці у соціальній мережі прокоментував погоджену 1 жовтня Україною “формулу Штаймаєра”. Він зазначив, що державу ще ніхто не зрадив, а переговори є кращим варіантом ніж війна.

На його переконання нічого поганого наразі не відбулося. Він запевнив, що у разі, якщо відбудеться зрада інтересів України він перший піде до Банкової.

“Всі навперебій коментують підписання формули Штайнмаєра. У Раді Європи мене теж просили висловити свою думку з цього приводу, тому можу тут лише її повторити. Переговори краще за війну. Нічого страшного поки не відбулося. Ніхто інтересів України ще не здав”, – резюмував режисер.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вперше публічно відреагував на масові протести через “формулу Штайнмаєра” та зробив публічну заяву попередивши окремих політиків.

Додамо, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що “формула Штайнмаєра”, яку підписали учасники Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі в Мінську 1 жовтня, це лише крок до проведення зустрічі у “нормандському форматі” і жодної зради в цьому немає.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Oblivki

Від Giraff


Від NovostimiraМи в Facebook