Сергій Фурса назвав причину бідності в Україні – Київ Інфо

Сергій Фурса назвав причину бідності в Україні

Якщо в країні є все, але країна бідна, то це питання лише до управління. Інших причин просто не може бути.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Як відомо, в новому звіті МВФ йдеться про те, що Україна стала найбіднішою країною Європи. За показником ВВП на душу населення Україну обійшла навіть Молдова.

Сергій Фурса, відповідаючи на питання ведучого про причини бідності українців, зазначив, що українці працюють дуже добре, але неефективно.

«А чому ми працюємо неефективно? Бо ми застрягли у Радянському Союзі. Тобто ми не провели структурні реформи, у нас досі немає ринку землі. Про яке збагачення можна говорити, якщо аграрії в нас у дуже складній ситуації. Треба менше заважати аграріям», – наголосив Сергій Фурса.

Водночас інвестиційний банкір зауважив, що українці не стали бідними в один момент.

«Ми завжди були бідними. Якщо сьогодні ми конкуруємо з Молдовою за останню позицію, то це нічого не змінює. Нам не вистарчає зовнішніх інвестицій.

А вони можуть принести в країну новий капітал і нові технології, які змінять ефективність праці українців. Але це тільки інвестиції. А що заважає інвестиціям – частково це проблеми управління.

Бо якщо в країні є все, але країна бідна, то це питання лише до управління. Інших причин просто не може бути», – заявив Сергій Фурса.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу ZIK Сергій Фурса пояснив, як визначити рівень бідності українців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook