“Шансів немає” – журналіст озвучив нерадісний прогноз по Донбасу | Київ.Info

“Шансів немає” – журналіст озвучив нерадісний прогноз по Донбасу

Припинити зараз війну Україна сил не має.

Але в цьому не винні самі мешканці Донбасу – вони такі самі українці, як і решта, розповів журналіст Роман Цимбалюк “Фактам”.

“Повернути окуповані території шансів поки немає. Це сувора правда, як не прикро і боляче таке вимовляти. Я прекрасно усвідомлюю увесь ступінь недалекоглядності української влади і еліт й чітко розумію, що ключі від війни і миру знаходяться у Москві. Поки велич росіян підживлюється війною, ніяких передумов до зміни ситуації немає. Хто б що не говорив, а відновлення територіальної цілісності України можливе виключно воєнним шляхом. Підкреслю, що не закликаю до проведення воєнної операції зі всіма витікаючими наслідками, ризиками і жертвами з боку військових і цивільного населення.

Я скрізь і всім тут говорю, що Донбас і Крим – це Україна. І, більш того, ніколи не використовую слова “ватники” або, наприклад, “донецькі”. Не можна частину жителів своєї країни так називати. Донецьк, Луганськ – це українські міста, що потрапили в біду. І більшість донеччан і луганчан, хто б що не говорив, точно такі ж, як і ми”, – сказав журналіст.

Миротворці не допоможуть Україні повернути Донбас, бо усе залежить від волі Володимира Путіна. Таку думку висловили нардеп Тарас Пастух та заступник міністра Георгій Тука.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com