Шмигаль запропонував звернутись до Зеленського, щоб призначити нового голову КМДА замість Кличка – Київ Інфо

Шмигаль запропонував звернутись до Зеленського, щоб призначити нового голову КМДА замість Кличка

Шмигаль запропонував звернутись до Зелен…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Телеграм-канал очільник уряду.

За словами Шмигаля, на сьогодні місто Київ залишається в “червоній” зоні, але в разі ефективного контролю за протиепідемічними заходами, які передбачає “червоний” рівень небезпеки, столиця також зможе швидко пройти ковідний пік.

“Саме на цьому має сьогодні зосередитись міська влада Києва. Очільник Київської міської державної адміністрації, міський голова Києва Віталій Кличко так само, як і інші посадовці, має свою відповідальність у питанні впровадження та контролю за ходом місцевого локдауну”, – зазначив він.

Прем’єр наголосив, що Уряд завжди дослухається до порад і закликів представників місцевої влади, і готовий до співпраці, якщо її мета — не політичний піар.

“Київ має чи не найбільше ресурсів та можливостей, щоб зробити протидію поширенню інфекції та захист людей ефективними. Але якщо у міського голови Києва, який також є головою міської адміністрації, інша думка… І він вважає, що одночасно повноважень міського голови й голови КМДА йому недостатньо, аби ефективно протидіяти COVID у столиці, тоді можемо разом звернутися до Президента України з пропозицію про призначення нового очільника КМДА”, – зазначив Шмигаль.

Він нагадав, що на сьогодні в більшості регіонів України загрозлива ситуація з розповсюдженням COVID-19.  І від того, як кожна окрема область чи місто справляються з цими загрозами, залежить як епідемічна, так і економічна ситуація в країні.

“Хочу зазначити, що в деяких регіонах після запровадження Державною комісією з ТЕБ і НС “червоного” рівня епідемічної небезпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади ситуації з поширенням коронавірусу вирівнялась. Наприклад, сьогодні з “червоної” зони має вийти Івано-Франківська область”, – сказав голова уряду.

За словами прем’єра, це демонструє, що адаптивний карантин працює і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби.

Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів з закликом розглянути питання про запровадження загальнонаціонального локдауну.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com