Штаб Навального розмістив карту з "російським" Кримом та відмовляється її виправляти - Київ.Info

Штаб Навального розмістив карту з “російським” Кримом та відмовляється її виправляти

Команда російського опозиціонера Олексія Навального запустила сайт “Свободу Навальному”, на якому розмістила картографічне зображення Російської Федерації. В межах Росії показана тимчасово окупована територія Криму.

Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

Він повідомив, що провів розмову із начальником штабу Навального Леонідом Волковим та пояснив, що таке зображення неприйнятне. Чубаров також запропонував виправити карту і привести кордони РФ у відповідність з міжнародно визнаними кордонами України.

“Пан Волков пояснив мені неможливість запропонованого мною виправлення”, – написав Чубаров.

Водночас він наголосив, що “не хоче трансювати аргументи”, які навели у штабі Навального.

У березні 2014 року, коли Росія окупувала Крим, Навальний заявляв, що дії президента РФ на півострові, на його думку, – це не геополітика, а “особиста помста Путіна всьому українському народу, який своєю революцією подав поганий приклад росіянам”.

У листопаді 2019 року Навальний заявив з приводу Криму, що “фарш назад не пройде”. За його словами, анексія півострова була незаконною, але там вже 2 млн осіб з російськими паспортами.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com