Скасування переведення годинників: Раді рекомендують остаточно схвалити закон - Київ.Info

Скасування переведення годинників: Раді рекомендують остаточно схвалити закон

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній раді остаточно скасувати переведення годинників у нашій країні. Парламенту рекомендують схвалити у другому читанні відповідний законопроект №4201 про обчислення часу в Україні.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

У закон додали визначення “сезонного переходу часу”.

Документ визначає, що на території України обчислення часу здійснюється за київським часом, що є єдиним для всієї території, і не здійснюється сезонний перехід часу; київський час застосовується для всіх правовідносин, що виникають на території України.

“Закон набуде чинності із дня, наступного за днем його опублікування, і Кабінет міністрів протягом двох місяців має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із законом, а також у 2022 році поінформувати Верховну раду про стан його виконання”, – сказано у повідомленні.

При цьому автори законопроекту наполягають, щоб Україна не переходила на літній час, оскільки тоді відбудеться перехід з другого у третій часовий пояс в шкалі Всесвітнього координованого часу.

У Раді звертають увагу, що для виконання даної умови необхідно, щоб законопроект набув чинності до останньої неділі березня.

“Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній раді за результатами розгляду законопроекту в другому читанні прийняти його в цілому з техніко-юридичним опрацюванням”, – сказано у повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com