“Слуга народу” не проти, щоб росіяни керували українськими ЗМІ - Київ.Info

“Слуга народу” не проти, щоб росіяни керували українськими ЗМІ

Андрій Мотовиловець заявив, що це його особиста позиція.

Нардеп від фракції “Слуга народу“, член комітету з питань свободи слова Андрій Мотовиловець на “Форумі реформ: на шляху до Вільнюса” у Києві виступив проти заборони громадянам Росії займати високі посади в українських медіа.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, це його власна точка зору, а не позиція усієї фракції.

“Якщо Дудя заборонять в Росії, нехай приїжджає працювати в Україну. Я вважаю, що нехай талановиті люди, журналісти з Росії приїжджають працювати сюди, оскільки тут дійсно є свобода слова, і можливий їхній розвиток як особистостей”, – пояснив свою позицію Мотовиловець.

Фінансування українських ЗМІ громадянами Росії: які плани в уряду.

Міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський вважає, що необхідно ввести обмеження на володіння громадянами РФ українськими ЗМІ та участь у них російського капіталу. Він переконаний, що Україна повинна захищати свій інформаційний простір.

Бородянський вказав, що необхідно запровадити обов’язкову реєстрацію або ліцензування, в залежності від обмеженості ресурсу, для різних видів медіа. За його словами, Україні потрібно навчитися відповідати на виклики гібридної війни і боротися з таким явищем як “глибинні фейки”.

Нагадаємо, слідчий відділ Подільського управління поліції Києва відкрив кримінальне провадження щодо продюсера серіалів і фільмів телеканалу «1+1» Олени Єремєєвої, яка заявила про складнощі з виробництвом фільмів українською мовою.  Олена Єремєєва потрапила в скандал, заявивши, що мелодрами українською дивляться гірше.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com