“Слуги народу” обговорять на фракції ринок землі та скандали у Раді — депутат | Київ.Info

“Слуги народу” обговорять на фракції ринок землі та скандали у Раді — депутат

На сьогоднішньому вечірньому засіданні фракції партії “Слуга народу” обговорюватимуть, зокрема, законопроєкти щодо ринку землі і скандальні ситуації з деякими народними депутатами.

Про це журналістам перед засіданням фракції сказав заступник голови Комітету ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Основними (питаннями – ред.), я так розумію, сьогодні будуть всі законопроєкти, які заплановані до розгляду у порядку денному на поточний тиждень, друге — це принципові питання стосовно тих народних депутатів, щодо яких в інформаційному просторі виникали запитання у суспільства. Тобто ми всі ці питання обговорюватимемо”, – сказав Качура.

На уточнення журналістів, чи в контексті обговорення ситуацій, пов’язаних із народними депутатами, йдеться про голову Комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка, Качура відповів: “Про Яременка обов’язково будемо говорити… Ви знаєте самі, і Тищенко в нас є, і ті, хто люблять переписуватись… в залі, або просто месенджери люблять якісь переглядати, і різні додатки для особистого користування”.

Депутат підкреслив, що питання відставки Яременка з посади голови профільного комітету також мають обговорити і члени цього комітету.

“Моя позиція така: там є колектив у самому комітеті, от вони повинні вирішити, готові вони з цією людиною співпрацювати чи ні протягом року, двох або п’яти. Тобто, треба почути його (Яременка – ред.), почути колектив, а по-третє, уже прийняти рішення, яке кожен вважає за потрібне. Я вважаю, що треба було би увільнити його з посади голови профільного комітету”, – уточнив парламентарій.

Також він підтвердив, що в будь-якому випадку на засіданні фракції у понеділок планується обговорення законодавчих ініціатив щодо запровадження ринку землі.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук 11 листопада під час засідання Погоджувальної ради закликав народних депутатів не затягувати з ухваленням низки законів, серед них пакет законопроєктів, які врегульовують земельні відносини.

“У цьому вигляді, в якому він є, законопроєкт приймати не можна. До нього треба вносити зміни. Мене він не влаштовує навіть із тими пропозиціями, які Президент України висловив. У цій редакції я не готовий навіть у першому читанні голосувати. Але, думаю, ми зараз якось знайдемо компроміс. Це буде одне з найважливіших питань сьогоднішнього засідання”, – зазначив Качура.

За його словами, законопроєкт має передбачити, що “якщо навіть іноземний інвестор заходить, то все, що виробляється на території України, не повинно експортуватися за межі України, тобто всі підприємства повинні тут створювати робочі місця, сплачувати податки, розвивати інфраструктуру”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook