СЬОГОДНІ ВЖЕ ЗАГОВОРИЛИ ПРО ВІДСТАВКУ УРЯДУ ШМИГАЛЯ - ЧИЙГОЗ - Київ.Info

СЬОГОДНІ ВЖЕ ЗАГОВОРИЛИ ПРО ВІДСТАВКУ УРЯДУ ШМИГАЛЯ – ЧИЙГОЗ

У соцмережах сьогодні вже заговорили про відставку уряду прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, що цілком можливо.

Таку думку в ток-шоу “Прямий ефір” народний депутат фракції “Європейська солідарність” Ахтем Чийгоз.

“Люди перестали довіряти. І тут це дуже небезпечно. Тому що зараз весь світ говорить про те, що ця пандемія може дати ще спалах. Така ця зараза. А у нас, з одного боку, коштом активності й самосвідомості населення ми отримали понад місяць такого зазору”, – сказав Чийгоз.

Він зауважив, що ому що програми дій уряду – це якісь реферати студентські, без акцентування на чітких показниках і пропозиціях, які б можна було б аналізувати і дискутувати.

“Тут все відбувається досить, на мій погляд, непрофесійно. А може, професійно намагаються замилити ситуацію, знаючи, що ситуація досить складна. Захисту по малому бізнесу немає, з економікою у нас дуже серйозні проблеми, з бюджетом дуже серйозні проблеми. Тобто ми не бачимо якихось об’єктивних, викликають довіри оцінок і пропозицій з боку уряду. Тому вже сьогодні заговорили … в соцмережах читаю. Сьогодні вже заговорили про відставку і цього уряду, що цілком можливо”, – додав Чийгоз.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com