Сьогоднішня сутичка під ВРУ – це лише «квіточки», – депутат | Київ.Info

Сьогоднішня сутичка під ВРУ – це лише «квіточки», – депутат

Сутички, які сталися нині під Верховною Радою України, це лише «квіточки». Із весни у зв’язку із виборчою кампанією подібне продовжуватиметься.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Ігор Гузь.

Гість програми, коментуючи сутички під стінами ВРУ, які сталися сьогодні між мітингувальниками та правоохоронцями, зазначив, що учасники акції протесту спробували запалити шини. Поліція, згідно із чинним законодавством, вирішила не допустити цього, тому почалась сутичка, зазначив нардеп. Він розповів, що постраждалі є не лише з боку поліції, а й серед протестувальників.

«У суспільстві, однозначно, є «накал», є незадоволення. Однозначно, поки що цей накал не відображається на вулицях. Це факт, тому що найбільші мітинги – 20 тисяч місяць тому… Накал величезний, але у людей є стримуючі фактори», – наголосив народний депутат.

Гість програми зауважив, що хотілося би, щоб подібних подій не траплялося. Проте, на його думку, те, що сталося нині під Верховною Радою України, це лише «квіточки».

«Із весни у зв’язку із виборчою кампанією, і це факт, у зв’язку з іншими подіями, зокрема, через те, що ізолювали Саакашвілі, як на мене, абсолютно необгрунтовано з країни, – це буде продовжуватися і набирати, на превеликий жаль, не тільки для влади у мінусовому контексті, а й для держави. Тому що політична нестабільність, тим більше така – не на трибунах, у дискусіях, а просто мордобиття, і це брали сто осіб з однієї сторони і сто з іншої. А якщо це будуть тисячі осіб?», – заявив Ігор Гузь.

Гість програми наголосив на необхідності робити висновки із сьогоднішньої ситуації та водночас висловив сумнів, що такі висновки будуть зроблені.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради України сталися сутички між протестувальниками та поліцією. Учасники акції протесту принесли під ВРУ шини та хотіли їх підпалити, правоохоронці намагалися завадити цим діям. Унаслідок сутичок є потерпілі, зокрема, відомо про 14 правоохоронців, які зазнали травм.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook