Соціологи порівняли Зеленського, Порошенка та Януковича | Київ.Info

Соціологи порівняли Зеленського, Порошенка та Януковича

Довіра до чинного президента  Володимира Зеленського довше переважала недовіру виборців, ніж було в його попередників Петра Порошенка та Віктора Януковича.

Про це свідчать дані дослідження соціологічної групи “Рейтинг”.

Як видно з інфографіки соціологів, недовіра до Зеленського майже зрівнялася з рівнем довіри у червні цього року, а домінувати почала у липні.

Тобто цілий рік чинний президент мав більше довіри у виборців, ніж недовіри, і лише на 14-му місяці роботи пішов перекіс: 53% опитаних у середині липня не довіряють йому, а 41% довіряє.

У Порошенка перелам стався через 7 місяців каденції – у січні 2015 року, а вже у лютому недовірливих стало більше: 50% супроти 43% тих, хто довіряв п’ятому президенту.

Янукович мав більше довіри насилу півроку: вступивши на посаду в лютому 2010 року, він уже у серпні того ж року мав 49% недовіри і 39% довіри респондентів.

Останні дані групи “Рейтинг” ґрунтуються на дослідженні, проведеному 15-20 липня. Було опитано 2000 респондентів у всіх областях, окрім окупованих територій Криму й Донбасу.

Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2,2%.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook