Соцмережі шокувало звірство харківських копів. Виродків з жетонами затримано. ВІДЕО 18+ – Київ Інфо

Соцмережі шокувало звірство харківських копів. Виродків з жетонами затримано. ВІДЕО 18+

Відео, на якому поліцейські, навідь не по-звірячому, знущаюсься над затриманими, вимагаючи грошей набуло широкої дискусії в соціальних мережах. На жаль, в поліцію проникають справжні садисти, які, не задумуючись, можуть просто вбити затриманого. Найстрашніше, що за гроші. Але цих перевертнів було затримано, на гарячому? спіробітниками Департаменту внутрішної поліції. Нелюді невдовзі будуть в клітках. Хочеться в це вірити.

Несли службу копи у метро «Південний вокзал». Майор, лейтенант і двоє сержантів систематично, під надуманим приводом, зупиняли пасажирів, заводили їх до службової кімнати і били, вимагаючи гроші. Жертв частіше вибирали серед приїжджих — погрожували складанням адмінпротоколів, нарешті — змушували заплатити, щоб уникнути відповідальності.

«Відео це оперативна зйомка ДВБ (департаменту внутрішньої безпеки МВС). Вкінці підказка у вигляді спецгруп ДВБ які затримували цих скотів.

Я це відео вицарапав на твітері де у коментах розгорілася справжня істерика про «псів Авакова». Чомусь ніхто з присутніх не звернув увагу і не передививсь уважно відео де все було показано.

Смисл в тому що психопат, корупціонери тощо є у будь-якій країні. Цивілізованість країни і нації визначають насамперед те наскільки борються із такими проявами у тій чи іншій країні.

Аваков дії винних зняв на відео, затримав, зібрав багато доказової бази. Це плюс для нього і для країни… Тепер справа за іншими органами (прокурорськими і суддями) наскільки вони захочуть довести справу до кінця і посадити цих катів. Правда знаючи наших прокурорських і суддів мало того що вони можуть злити цю справу — наші судді цих психопатів можуть ще й відновити на посадах у структурі Авакова. І тоді громадськість знову ревітиме «Аваков козел пригрів різних корупціонерів і психопатів». І ніхто навіть найменшого камінчика не кине у суддю який відновив цих людей на посадах і зобов’язав Авакова виплатити усю належну йому зарплату за весь час відсторонення або звільнення.

Я хочу сказати що наша громадськість у більшості незнаєш як працює та чи інша система. І поливає брудом у тих чи інших резонансних подіях як правило зовсім не тих хто справді винен — а часто тих хто з такими проявами якраз намагаєцця боротись!», — пише користувач соцмереж Олег Максимович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook